Union už teraz a bez obmedzenia dáva 100 eur na zuby úplne každému

Už od minulého týždňa majú možnosť všetci poistenci Union zdravotnej poisťovne využiť príspevok až vo výške 100 eur na akékoľvek zubné ošetrenie a dentálnu hygienu. Týka sa to dospelých a rovnako aj detí. Príspevok 100 eur môžu využiť všetci poisteci a to noví aj starí. Príspevok na zubné ošetrenie a na dentálnu hygienu je maximálne súhrnne 100 eur na rok a platí pre ľubovoľný počet ošetrení. Union zdravotná poisťovňa tak potvrdzuje pozíciu lídra na trhu v dentálnych benefitoch.

„Sme radi, že aj týmto spôsobom pomáhame našim poistencom pri starostlivosti zuby a zmierňujeme tak finačnú záťaž, ktorá môže byť s návštevou stomatológa spojená. Príspevok 100 eur môžu naši poistenci využiť na akékoľvek výkony v zubnej starostlivosti, či už ide o dentálnu hygienu, korunky, mostíky a podobne,“ povedala Elena Májeková, členka predstavenstva Union zdravotnej poisťovne. Ako dodala, doplatky u zubára sa pohybujú často v desiatkach, či dokonca stovkách eur. Aj preto Union zdravotná poisťovňa pravidelne prináša pre svojich poistencov mnoho benefitov, ktoré im vykompenzujú finančné výdavky za zdravotnú starostlivosť.

Podmienkou čerpania benefitu je absolvovanie preventívnej prehliadky u stomatológa v predchádzajúcom kalendárnom roku. O príspevok môže poistenec požiadať prostredníctvom Online pobočky.

TS – Union zdravotna poistovna dava 100 eur na zuby kazdemu