Staň sa lídrom v GSK: Commercial Pharmaceuticals Future Leaders Programme

GSK Slovensko aj v roku 2017 otvára príležitosť pre absolventov vysokých škôl. Ponúkame jedinečnú možnosť prihlásiť sa do Talentového rotačného programu, ktorý zabezpečí rýchly rozvoj prostredníctvom rotácie zamestnanca na rôznych pozíciách v našej organizácií. Súčasťou programu je aj medzinárodná pracovná skúsenosť v niektorej z okolitých pobočiek GSK.

Ak ťa naša ponuka zaujala, čítaj ďalej. Viac informácií a linku k prihláseniu nájdeš v sekcii Slovakia na http://futureleaders.gsk.com/

Čo budem robiť?

Vo Future Leaders Programme Marketing&Sales budeš neoddeliteľnou súčasťou cesty život-zachraňujúcich produktov k pacientom. Náš skúsený marketingový tím hľadá cesty k pochopeniu pacientov a zákazníkov, pričom vytvára a implementuje stratégie, ktoré pomáhajú viac ľuďom dosiahnuť viac, cítiť sa lepšie a žiť dlhšie.

Mám na to?

Hľadáme budúcich lídrov, ktorí dokážu vytvárať silné pracovné vzťahy. Budeš potrebovať ukázať svoju iniciatívu a záujem. Potrebuješ výborné komunikačné zručnosti a plynulú angličtinu. Prihlásiť sa môžu študenti so vzdelaním v oblasti zdravia (medicína, farmácia, veterinárske či zubné lekárstvo) a prírodovedných odboroch (biológia, chémia, biotechnológie) aj ekonomických smerov.

Čo sa v programe naučím?

Program sa sústredí predovšetkým na Tvoj kariérny rozvoj. Trvá tri roky a pozostáva z troch jednoročných rotácii, ktoré zabezpečia šírku aj hĺbku Tvojej skúsenosti v GSK a budú podporené systémom mentorov a formálnym tréningom.

Future Leaders program vytvorí správny základ pre Tvoju budúcu úlohu lídra v GSK.

Tri rotácie obsahujú:

  • Medicínsky Reprezentant – spoznáš nášho zákazníka, zlepšíš komunikáciu s klientom, získaš produktové znalosti
  • Marketing – naučíš sa čo znamená digitálny marketing alebo marketing produktu
  • + jedna rotácia podporujúca tvoj rozvoj

Zisti viac, vypočuj si skúsenosti súčasných kolegov v programe, spýtaj sa čo ťa zaujíma!

Prihlás sa na ONLINE WEBINÁR o programe FLP v piatok 5.5. o 9:00.

Ak ťa seminár zaujal, kontaktuj nás na info.recruitment@gsk.com


GSK je jednou z popredných svetových farmaceutických firiem, ktoré sa zaoberajú výskumom, vývojom, výrobou a predajom liečivých prípravkov. Hlavným poslaním spoločnosti je zlepšiť kvalitu ľudského života tým, že umožní ľuďom byť aktívnejší, cítiť sa lepšie a žiť dlhšie. Pre viac informácií navštívte globálnu webovú stránku www.gsk.com alebo stránky slovenskej pobočky www.gsk.sk.

Kontakt pre médiá:
Miriam Kejzlarová, PhD.,
Communication Manager GSK Slovensko, Galvaniho 7A,
e-mail: miriam.m.kejzlarova@gsk.com

TS_Future leaders programme