Drucker a Richter rečnili najviac

Analýza diskusií za 14. a 15. týždeň vypracovaná na základe prepisov spoločnosti NEWTON Media. Jej základom je meranie času vystupujúcich.

14. týždeň

Tomáš Drucker (nom. Smer-SD) navštívil v 14. týždni politickú diskusiu V politike, v ktorej rečnil viac ako 32 minút. Z politických strán viedla strana Smer-SD, ktorej predstavitelia rečnili spolu viac ako 78 minút. Z hostí diskusie Braňo Závodský Naživo sme vybrali rozhovor s predsedom politickej strany SNS Andrejom Dankom.

Pozrite si grafy za každú reláciu:

KR_14_2016

15. týždeň

Ján Richter (Smer-SD) navštívil v uplynulom týždni politickú diskusiu V politike, v ktorej rečnil viac ako 21 minút. Z politických strán viedla strana Smer-SD, ktorej predstavitelia rečnili spolu viac ako 41 minút. Z minulotýždňových hostí diskusie Braňo Závodský Naživo sme vybrali rozhovor s nominantom politickej strany Smer-SD Miroslavom Lajčákom.

Pozrite si grafy za každú reláciu:

KR_15_2016

Údaje v grafoch sú zobrazené ako h/m/s. Súčet hodnôt nevyjadruje celú dĺžku relácie, pretože uvádzame len hostí a moderátorov, nie reportážne vstupy. Meranie času výrazne ovplyvňuje skákanie diskutérov do reči a iné ruchy.

Prečítajte si aj príspevky na demagog.sk, ktorý skúma pravdivosť výrokov v politických diskusiách.