Adidas RECODE RUNNING FESTIVAL prichádza zo svetových metropol aj do Bratislavy!

V rámci celosvetovej iniciatívy RECODE RUNNING FESTIVAL oslavuje adidas trend mestskej bežeckej kultúry. A kde inde ho osláviť ako vo svetových veľkomestách ako Paríž, New York, Los Angeles, Tokio, Londýn, či Shanghai? No predsa v Bratislave! Nenechajte si ujsť túto príležitosť a pridajte sa k oslavám behu aj vy.

DISCOVER RUN

Oslava novej éry behu sa začne 4.4.2019 o 18:00 na nábreží EUROVEA. Tréneri adidas Runners Bratislava pripravili pre všetkých bežcov, ktorí majú chuť spoznávať zákutia Bratislavy, špeciálny event s názvom DISCOVER RUN. Ak radi spoznávate nových ľudí a ste súťaživí, určite si prídete na svoje. Bežci na DISCOVER RUN zažijú množstvo zábavy a na konci bude na jeden víťazný tím čakať dokonca aj prekvapenie. Nezáleží na tom, či je bežec začiatočník alebo profesionál. Každý milovník behu je vítaný.

AR HOLISTIC DAY

RECODE RUNNING FESTIVAL bude pokračovať 6.4.2019. Členovia adidas Runners Bratislava budú mať jedinečnú príležitosť zúčastniť sa komunitného eventu AR HOLISTIC DAY. Workshopy budú zamerané najmä na všímavý stav mysle. Obľúbená herečka Mary Bartalos spolu so svojim manželom Adriánom prídu ukázať Movement cvičenie, ktoré predstavuje návrat k prirodzenej všestrannosti človeka. Určite nám mnohí dajú za pravdu, keď povieme, že hlava je pri behu rovnako dôležitá ako kondícia. Práve preto si budú môcť členovia adidas Runners Bratislava zacvičiť aj jogu spolu s meditáciou a dozvedieť sa cenné rady na fyzio wokrshope. Značka Nuttery bude vzdelávať komunitu o správnej výžive a výhodných aspektoch vegánskych mliečok. Ak ste členom adidas Runners Bratislava a chceli by ste sa zúčastniť spomínaných workshopov, poponáhľajte sa a prihláste sa cez aplikáciu Runtastic – adidas Runners Bratislava. Workshopy budú prebiehať 6.4.2019 a kapacita je výrazne obmedzená.


ČSOB MARATÓN

Ani tento rok nebude adidas chýbať na bratislavskom ČSOB maratóne.
Príďte 6 a 7.4.2019 na nábrežie EUROVEA a zastav sa v adidas EXPO stane. Tréneri adidas Runners Bratislava ti s radosťou poradia a odpovedia na všetky vaše otázky. Na mieste budú robiť aj tzv. footscan chodidla a odporučia vám správne tenisky na behanie. A aby toho nebolo málo, priamo na mieste sa budete môcť zapojiť do súťaže o  nové tenisky adidas Ultraboost19, vstupenku na Berlin Night run (s dopravou a ubytovaním) a bežecký tréning na polmaratón. Taktiež budete môcť nakúpiť vybrané adidas produkty v špeciálnej  zľave. Na svoje si prídu bežci, ale aj fanúšikovia, ktorí pôjdu podporiť svojich známych.

ADIDAS RECODE RUNNING AFTERPARTY, NA KTOREJ NEMÔŽEŠ CHÝBAŤ!

Nemáte plány na večer? 7.4.2019 o 19:00 odštartuje filmová RECODE RUNNING afterparty s hosťami ako napr. Ján Hazucha, Anastasiya Kuzmina a Alexandra Štuková, ktorí porozprávajú o svojom bežeckom príbehu. Príďte na filmový večer a pozrite si aj unikátne príbehy bežcov z celého sveta, ktorí definujú bežeckú kultúru súčasnosti. Prihlásenie je možné cez aplikáciu Runtastic – adidas Runners Bratislava alebo priamo cez KC Dunaj. Pre viac informácií sledujte webovú stránku www.kcdunaj.sk alebo Facebookovú stránku adidas Runners Bratislava. Kapacita je obmedzená na 300 osôb.