medan.sk

sledujte nás:

TV programy majú najväčší problém s logom Spektra

V televíznych programoch má najväčšiu smolu kanál Spektrum. Ten si svoje logo zmenil už v auguste 2010, ale väčšina internetových či printových televíznych programov ešte v máji 2012 používala staré logo.

Najčastejšie sa zabúda aj na nové staničné logá RTVS či upravené logo televízie Doma. Čerešničkou na torte je logo televízie Markíza spred roka 2008, ktoré používa televízny program denníka Šport.

Spektrum

Pochváliť môžeme časopis Život, Eurotelevíziu, TV OKO a web programy.pravda.sk, ktoré pri zobrazení Spektra nepochybili.

Staré logo sme však našli v týždenníku Plus sedem dní, Magazíne Pravdy, Slovenke, na aktuality.sk (tie mali staré logo RTVS i TV DOMA), sme.sk, tv program.sk, ale aj v aprílovom vydaní Hospodárskych novín.

TV Doma

Staré logo sme našli na joj.sk, v magazíne TV OKO, na aktuality.sk a na sme.sk.

RTVS

Väčšina televíznych programov uvádza nové logá s dvojbodkou, ale markiza.sk, aktuality.sk, sme.sk, denník Šport a Hospodárske noviny preferujú staré logá. Pri Hospodárskych novinách sme zaregistrovali malú zmenu. Od mája 2012 už nezverejňujú kompletný prehľad vybraných televíznych programov, čitateľom však ponúkajú tri televízne tipy na „dnešný deň“.