medan.sk

sledujte nás:

NEWTON Media dosiahla na „pečať kvality“ elitného združenia AMEC

Spoločnosť s hlavným sídlom v ČR bude v Londýne zastupovať Strednú Európu

Praha/Bratislava/Varšava – 9. júl 2014

10532870_10153004417719251_4406116110181997952_n

Logo AMEC

Spoločnosť NEWTON Media, a. s., vrátane svojich zastúpení na Slovensku a v Poľsku, bola oficiálne prijatá do medzinárodného združenia pre meranie a analýzu médií AMEC so sídlom v Londýne. Logo združenia AMEC je pre klientov a odbornú verejnosť medzinárodným symbolom najvyššej kvality poskytovateľov služieb monitoringu, hodnotenia a analýz mediálnej komunikácie. Prijatie do AMEC potvrdzuje, že NEWTON Media, a. s., poskytuje svoje služby v súlade s medzinárodne uznávaným najvyšším štandardom kvality.

„Sme potešení, že nás prijali do spoločnosti svetových profesionálov združených v AMEC. Naši klienti tak budú mať úžitok z najlepších medzinárodných postupov v odbore a, naopak, my radi prispejeme k ďalšiemu utváraniu a rozvoju tohto odvetvia na medzinárodnej úrovni,“ zhodnotil prijatie do AMEC-u predseda predstavenstva Petr Herian.

Prijatie nových členov AMEC sa deje prostredníctvom panelov expertov, zložených z členov AMEC z celého sveta. Panel posúdil reprezentatívne vzorky prác NEWTON Media, a. s., a rozhodol, že sú v plnom súlade so štandardmi kvality AMEC a s právom na ochranu duševného vlastníctva.

„AMEC sa teší, že môže uvítať spoločnosť NEWTON Media, a. s., medzi svojimi členmi,“ uviedol Barry Leggetter, generálny tajomník AMEC. „Je to výborná firma, ktorej prácu sme sledovali niekoľko rokov a ktorá má náš obdiv. Tešíme sa na spoluprácu so zástupcami NEWTON Media, a. s., pri práci na nových dôležitých globálnych iniciatívach v odbore.“

 

NEWTON Media, a. s., je česká technologická spoločnosť so stredoeurópskou pôsobnosťou, monitorujúca a analyzujúca mediálny trh v Českej republike, Poľsku a na Slovensku s viac než 55 miliónmi obyvateľov. V elektronickej podobe dodáva plný obsah správ z tlače, spravodajských programov televíznych a rozhlasových staníc, agentúrneho spravodajstva a internetu. V roku 2015 oslávi NEWTON Media, a. s., 20 rokov svojej existencie. Vlastní unikátny digitálny archív plných znení správ, ktorý siaha až do roku 1993. Spoločnosť poskytuje klasický monitoring, monitoring reklamy, on-line monitoring internetu, mediálne analýzy, odborové výbery, správy včasného varovania, sleduje a analyzuje sociálne siete.
Viac informácii: www.newtonmedia.cz alebo www.newtonmedia.sk

AMEC (Association for Measurement and Evaluation of Communication) so sídlom v Londýne je globálnym odborovým združením a profesionálnym zázemím pre agentúry a profesionálov, zaoberajúcimi sa službami monitoringu, hodnotenia a analýz mediálnej komunikácie. AMEC má v súčasnosti viac ako 120 členov z 41 krajín z celého sveta.
Viac informácii: http://amecorg.com/contact-amec/

Magdalena Horánska

magdalena.horanska@newtonmedia.cz

+420 225 542 124 +420 724 702 823