Kto rečnil najviac? Opäť Kažimír

Analýza diskusií za 48. týždeň vypracovaná na základe prepisov spoločnosti NEWTON Media. Jej základom je meranie času vystupujúcich diskutérov.

V štyroch skúmaných diskusiách (každá má rozdielnu dĺžku) najviac rečnil Peter Kažimír (SMER-SD) a to v diskusii V politike.

Pozrite si grafy za každú diskusiu a prečítajte si komentár o Nočnej pyramíde s Vacvalovou.

Prehľad podľa relácií:

Na telo: najväčší priestor mal Peter Kažimír (SMER-SD)

V politike: najväčší priestor mal Peter Kažimír (SMER-SD)

O 5 minút 12: najväčší priestor mal Dušan Čaplovič  (SMER-SD)

Sobotné dialógy: najväčší priestor mal Branislav Dobšinský, moderátor

Čo zaujalo?

(Komentár)

Nočná pyramída, Téma dňa

Humoristka Elena Vacvalová, ktorá sa nedávno medializovala v súvislosti so spoluprácou pre Slovenskú televíziu, bola hosťkou Nočnej pyramídy na Rádiu Slovensko (29.11.2012). Moderátorka Kata Martinková úprimne priznala, že keď hosťku oslovila, tak ju pani Vacvalová pozvala k sebe domov na kávu. Vacvalová hneď vtipne kontrovala: „Aby to poslucháči nebrali, že som Vás uplácala … (smiech). Mňa prekvapilo, že ste sa pripravovali na rozhovor. To sa mi často nestáva. Tak klobúk dole, to zistíte hneď z prvých pár otázok, ktoré dostanete.“

Pár dní predtým Nočná pyramída ponúkla diskusiu s europoslancami. Anna Záborská (KDH) sedela v štúdiu v Bratislave, Boris Zala (SMER-SD) bol v štúdiu v Bruseli.

Téma dňa zaujala skladbou hostí. V čase napätých vojenských vzťahov si najprv pozvala veľvyslanca Izraela (15.11.) a neskôr veľvyslanca Palestíny (19.11.).

Prečítajte si aj príspevky na demagog.sk, ktorý skúma pravdivosť výrokov v politických diskusiách.