medan.sk

sledujte nás:

JOJ ma novú reláciu: Riskni to s JOJ

V letnej štruktúre ponúka JOJ telefonickú súťaž s názvom Riskni to s JOJ. Moderuje ju Vlado Voštinár a vysiela sa o 11:30 hod. v pondelky až piatky.  Podobnú reláciu vysielala aj v lete 2012, moderovala ju Lenka Čviriková.

Na webstránke televízie sú korektne uvedené všetky potrebné informácie i pravidlá súťaže. Podľa pravidiel sa do štúdia prepájajú náhodne vybrané telefonáty, teda nie všetky. Napriek jasným pravidlám sa diváčka v diskusii na webstránke televízie čuduje, že 40 krát volala do štúdia a ani raz nebola prepojená. JOJ v pravidlách však jasne vysvetľuje, že zavolanie na ústredňu je len prvým krokom.

Zdroj: vysielanie TV JOJ, 1.7.2013

Zdroj: vysielanie TV JOJ, 1.7.2013

Informácie o platení i šanci vyhrať vysvetľuje JOJ takto: „Každý, kto zatelefonuje alebo vytočí atx číslo počas vysielania relácie, sa jej zúčastní a má šancu vyhrať. Čím viackrát vytočíte číslo, tým viackrát sa zvyšuje vaša šanca na výhru, pochopiteľne, čím viackrát vytočíte atx číslo, tým viackrát platíte. Keďže to je hra, nemôžete si myslieť, že za volanie, vytočenie, telefonát budete platiť len vtedy, keď vyhráte. Keď zavoláte 300 krát v priebehu hodiny a niekto iný zavolá 3 krát, tak pochopiteľne Vaša šanca na to, aby ste mohli hrať o peniaze, je 300 krát vyššia ako toho, čo zavolal – vytočil číslo len 3 krát. Potom, ale musíte aj 300 krát zaplatiť vyšší telefónny účet.“