medan.sk

sledujte nás:

Čo ja viem?! bude nová šou na JEDNOTKE

Medan.sk si všimol, že vo vysielaní RTVS rotuje promo na novú šou. Podrobnosti nám prezradil Juraj Kadáš, PR manažér RTVS:

„Čo ja viem?! bude dynamická zábavná šou, ktorá nemá na Slovensku obdobu. Slovenské celebrity v nej budú odpovedať na rôzne otázky, súťažiť budú proti študentom v štúdiu a tiež proti divákom pred obrazovkami. Hlavnou cenou bude finančná prémia, ktorá bude venovaná na charitatívne účely. Prevratnou novinkou, ktorá sa v slovenských šou ešte nikdy neobjavila,  bude možnosť pre divákov pred obrazovkami tiež sa zapojiť do súťaže pomocou špeciálnej aplikácie. Diváci tak budú mať možnosť v reálnom čase zmerať si úroveň svojich vedomostí  nielen so známymi osobnosťami, ale aj so študentmi, ktorí budú súťažiť v štúdiu, a v neposlednom rade s celým Slovenskom.“

Dnes RTVS zverejnila promo aj na YouTube.

V upútavke na novú šou používa RTVS logo Jednotky v oranžovom štvorci. Kadáš vylúčil, že by to súviselo s jarnou úpravou vizuálu. „Vizuál Jednotky nemeníme, v prome sme ho len prispôsobili vizuálu novej šou,“ vysvetlil PR manažér Juraj Kadáš.

STV2 _201403042130_

Zdroj: Vysielanie Jednotky